0917 435 606

Po - Pia: 7:30 - 16:00

O nás


M&M Autotechnik je tu pre Vás od roku 2009 a prináša Vám profesionálnu starostlivosť o Vašich štvorkolesových miláčikov. Sme prvým a zároveň najväčším špecializovaným eshopom pre AUDI a BMW. U nás nakupujete u skutočných profesionálov. Množstvo produktov nájdete v našej kamennej predajni v Banskej Bystrici. Môžeme sa pochváliť najväčšou skladnosťou aj najväčšou predajňou špecializovanou na nemecké značky a to v rámci celej SR.

Skúsenosti a dobré meno medzi našimi zákazníkmi nadobudnuté od prvých mesiacov chceme neustále vylepšovať ponúkaním stále lepších služieb autodoplnkov a autodielov. Myslíme na novinky a snažíme sa kopírovať aktuálne trendy.

 

Naša filozofia

Hlavnou úlohou M&M Autotechnik je distribuovať kvalitné doplnky originálnej kvality. Našou snahou je poskytovať komplexnú ponuku dielov s dlhou životnosťou pre Vašu bezpečnost na cestách za najlepšie ceny na trhu.Spolupracujeme výhradne s výrobcami, ktorých produkty sú používané aj prvovýrobe, prípadne túto kvalitu dosahujú. U nás dostanete tie isté originálne diely ako v originálnom autocentre ale za výhodné ceny. 

 

Autotechnik logo